T493A106K010AH6120
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T493A106K010AH6120
JLCPCB Part #
C4986761
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 10V 10uF ±10% 1206 Tantalum Capacitors