T491X686K025AT2478
MFR.Part #
T491X686K025AT2478
JLCPCB Part #
C1960717
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 25V 68uF 700mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS