T491X686K020AT2478
MFR.Part #
T491X686K020AT2478
JLCPCB Part #
C4984989
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 20V 68uF 700mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS