T491X476K025AT2478
MFR.Part #
T491X476K025AT2478
JLCPCB Part #
C1962154
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 25V 47uF 700mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS