T491X337K006AT4539
MFR.Part #
T491X337K006AT4539
JLCPCB Part #
C1960085
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 330uF 400mΩ 6.3V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS