T491X227M010AT7650
MFR.Part #
T491X227M010AT7650
JLCPCB Part #
C1960016
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10V 220uF 500mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS