T491X227K010AT40537280
MFR.Part #
T491X227K010AT40537280
JLCPCB Part #
C1960756
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10V 220uF 500mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS