T491X227K010AT4053
MFR.Part #
T491X227K010AT4053
JLCPCB Part #
C1961108
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10V 220uF 500mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS