T491X226M035ATZ131
MFR.Part #
T491X226M035ATZ131
JLCPCB Part #
C4986689
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 22uF 35V 700mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS