T491X226M035AT4153
MFR.Part #
T491X226M035AT4153
JLCPCB Part #
C1959768
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 22uF 35V 700mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS