T491X226M035AT2478
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491X226M035AT2478
JLCPCB Part #
C1960362
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 22uF 35V 700mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS