T491X226K050ATAUTO
MFR.Part #
T491X226K050ATAUTO
JLCPCB Part #
C1964425
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 22uF 50V 600mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS