T491X157M020AT
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491X157M020AT
JLCPCB Part #
C1953307
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 150uF 20V 500mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS