T491X156K050AT7280
MFR.Part #
T491X156K050AT7280
JLCPCB Part #
C1962435
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 15uF 50V 700mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS