T491X107K020AG7280
MFR.Part #
T491X107K020AG7280
JLCPCB Part #
C1964230
Description
-55℃~+125℃ 100uF 20V 20uA@25℃,5min 230mA@100kHz 500mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS