T491X106M050AH
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491X106M050AH
JLCPCB Part #
C1964019
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10uF 125mA@100kHz 50V 5uA@25℃,5min 700mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors