T491X106K050AG
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491X106K050AG
JLCPCB Part #
C4987815
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10uF 50V 700mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS