T491V476M016AT4822
MFR.Part #
T491V476M016AT4822
JLCPCB Part #
C4985331
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 16V 47uF 700mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS