T491V157K010AT4280
MFR.Part #
T491V157K010AT4280
JLCPCB Part #
C4952333
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10V 150uF 700mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS