T491V107K010AH
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491V107K010AH
JLCPCB Part #
C1961887
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 700mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors