T491V106K035AH
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491V106K035AH
JLCPCB Part #
C1960819
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10uF 1Ω 35V ±10% 2917 Tantalum Capacitors