T491V105M050AT
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491V105M050AT
JLCPCB Part #
C4952776
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1uF 50V 6Ω ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS