T491U686K010AT7280
MFR.Part #
T491U686K010AT7280
JLCPCB Part #
C1960719
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 10V 68uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS