T491S105K020AH
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491S105K020AH
JLCPCB Part #
C1958928
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 18Ω 1uF 20V ±10% 1206 Tantalum Capacitors