T491D686M025AT7037
MFR.Part #
T491D686M025AT7037
JLCPCB Part #
C1962723
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 25V 68uF 700mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS