T491D686M010AT4833
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491D686M010AT4833
JLCPCB Part #
C1959316
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10V 68uF 800mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS