T491D686M010AT42807333
MFR.Part #
T491D686M010AT42807333
JLCPCB Part #
C1958403
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10V 68uF 800mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS