T491D686M010AT2478
MFR.Part #
T491D686M010AT2478
JLCPCB Part #
C1958793
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10V 68uF 800mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS