T491D686K020AT4539
MFR.Part #
T491D686K020AT4539
JLCPCB Part #
C1963130
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 20V 68uF 700mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS