T491D686K016AT4154
MFR.Part #
T491D686K016AT4154
JLCPCB Part #
C1960176
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 16V 68uF 700mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS