T491D686K010AT7280
MFR.Part #
T491D686K010AT7280
JLCPCB Part #
C1964478
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10V 68uF 800mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS