T491D685K050AT7280
MFR.Part #
T491D685K050AT7280
JLCPCB Part #
C1968113
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 50V 6.8uF 800mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS