T491D685K050AG
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491D685K050AG
JLCPCB Part #
C4987398
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 50V 6.8uF 800mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS