T491D685K035AT4659
MFR.Part #
T491D685K035AT4659
JLCPCB Part #
C1956783
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 35V 6.8uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS