T491D476M020AT7111
MFR.Part #
T491D476M020AT7111
JLCPCB Part #
C1959014
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 20V 47uF 700mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS