T491D476M020AT4068
MFR.Part #
T491D476M020AT4068
JLCPCB Part #
C1959032
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 20V 47uF 700mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS