T491D476M020AT24787622
MFR.Part #
T491D476M020AT24787622
JLCPCB Part #
C1958755
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 20V 47uF 700mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS