T491D476M016AT4068
MFR.Part #
T491D476M016AT4068
JLCPCB Part #
C1957054
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 16V 47uF 800mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS