T491D476M016AT24787622
MFR.Part #
T491D476M016AT24787622
JLCPCB Part #
C1961886
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 16V 47uF 800mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS