T491D476M010ATZQ017280
MFR.Part #
T491D476M010ATZQ017280
JLCPCB Part #
C4952216
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10V 47uF 800mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS