T491D476M010AT4053
MFR.Part #
T491D476M010AT4053
JLCPCB Part #
C1965501
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10V 47uF 800mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS