T491D476M010AT2478
MFR.Part #
T491D476M010AT2478
JLCPCB Part #
C1958580
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10V 47uF 800mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS