T491D476K020AT7280
MFR.Part #
T491D476K020AT7280
JLCPCB Part #
C1958119
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 20V 47uF 700mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS