T491D476K016AT4833
MFR.Part #
T491D476K016AT4833
JLCPCB Part #
C1958682
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 16V 47uF 800mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS