T491D476K010AT7027
MFR.Part #
T491D476K010AT7027
JLCPCB Part #
C1960259
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10V 47uF 800mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS