T491D476K010AT4539
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491D476K010AT4539
JLCPCB Part #
C1957630
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10V 47uF 800mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS