T491D475M050AH7280
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491D475M050AH7280
JLCPCB Part #
C1962026
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 4.7uF 50V ±20% 2917 Tantalum Capacitors