T491D475M035AT4280
MFR.Part #
T491D475M035AT4280
JLCPCB Part #
C5106973
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 35V 4.7uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS