T491D475M035AT2478
MFR.Part #
T491D475M035AT2478
JLCPCB Part #
C1959459
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 35V 4.7uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS