T491D475K050AT4839
MFR.Part #
T491D475K050AT4839
JLCPCB Part #
C1960050
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 4.7uF 50V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS